Společně jako tým

 

 

Založení korporace LuckyBe předcházely roky úspěšné práce naší nejpopulárnější moderátorky Lucie Borhyové. Vedle Televizních novin Lucie moderuje mnoho dalších pořadů – živé celovečerní přenosy jako je například Fotbalista roku, Ples slavíků na Žofíně, TýTý, Český slavík apod.

 

Účinkovala v mnoha zábavných nebo vědomostních pořadech – Test národa, Hogo Fogo, Doremi. Také moderuje módní přehlídky (například za účasti Miss Universe, Max Mara), charitativní projekty (Srdce patří dětem), golfové turnaje, tiskové konference, firemní večírky, plesy atd. V roce 2007 se zúčastnila taneční soutěže Bailando, kde sklidila velký úspěch. Součástí její práce v redakci zpravodajství je i moderování pořadu Volejte Novu, magazínu Víkend a Nočních Televizních novin a v neposlední řadě ji vídáme v různých hereckých rolích, například ve filmu Dědictví aneb kurvaseneříká, nebo v televizních rolích v sitcomu Comeback nebo v divácky velmi oblíbeném seriálu Ulice.

 

Vedle těchto činností se Lucie věnuje dobročinnosti, například již 4 roky jako Dobrý anděl pomáhá rodinám, ve kterých někdo onemocněl rakovinou nebo jinou zákeřnou nemocí. V minulosti též podporovala jiné charitativní projekty, např. se stala partnerkou UNICEF v boji proti mateřskému a novorozeneckému tetanu v zemích třetího světa nebo byla ambasadorkou Pochodu proti rakovině prsu. Takto široký pracovní a dobročinný rozsah aktivit Lucie Borhyové bylo potřeba systémově uchopit, zanalyzovat a vložit do jasného a srozumitelného právního rámce.

Při hledání jména společnosti, které mělo symbolizovat jméno Lucie Borhyové a zároveň to, že ji všichni známe jako vždy dobře naladěného, usměvavého a rozzářeného člověka, který do našich domovů přináší dobrou náladu a optimismus, padla volba na název, který by měl lidem připomínat, že v lidském životě je nejdůležitější neustálá snaha o hledání životního optimismu, spokojenosti, dobré nálady a pocitů štěstí – proto LuckyBe.

kolektiv neonatologie NNB

 

Společnost LuckyBe, která je výhradním zástupcem Lucie Borhyové, si tedy klade za cíl společně s Lucií přispívat k tomu, aby byl náš život šťastnější a plnější. Kromě komplexního právního a organizačního servisu bude LuckyBe přicházet i s nejrůznějšími projekty, při jejichž realizaci neustále myslíme na ty, kteří v životě neměli štěstí a kteří se neobejdou bez pomoci druhých. Jsme si velmi dobře vědomi toho, že celosvětově se jeví jako velmi problematické to, aby se pomoc potřebným dostala právě a jen k těm, kdo pomoc potřebují.

 

Z těchto důvodů se společnost LuckyBe rozhodla, že bude jednak fakticky, jednak právními prostředky zajišťovat, aby se neztratila ani koruna z vyčleněných a získaných prostředků ve prospěch charity. Více informací o charitativní činnosti společnosti LuckyBe najdete v popisu projektu „LuckyBe dětem“

 

 

Toto je ukázkový obchod pro testovací účely. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt