Video gallery 2017

Lucky Be: Březiněfest
Lucky Be: Neonatologie NNB

Březiněfest 1.9.2017

Podpoříte Neonatologické oddělení NNB

Společnost LuckyBe Vás zve na první ročník celodenního rodinného festivalu BřeziněFest, který proběhne v sobotu 16. 9. 2017 od 10.00 do 23.00 hodin v parku sv. Jana Nepomuckého v Praze-Březiněvsi. Na festivalu si můžete užít bohatý kulturní program a podpořit také projekt LuckyBe dětem, a to finančním příspěvkem, zakoupením náramku nebo svou přítomností vyjádřit podporu tomuto projektu, respektive Neonatologickému oddělení Nemocnice na Bulovce. Přijďte si tento jediněčný rodinný festival užít s námi!

Připojte se k akci na Facebooku! další info
Lucky Be Lucie Borhyová

Tisková zpráva 1.6.2017

 • Lucie Borhyová byla oficiálně představena jako patronka neonatologického oddělení. Zároveň pro novorozence přivezla životně důležité dárky!

  Na dnešní tiskové konferenci předala nejznámější televizní tvář Lucie Borhyová jménem své společnosti LuckyBe neonatologickému oddělení Nemocnice Na Bulovce krásný dárek v hodnotě 199 tisíc korun - tři monitory pro sledování životních funkcí miminek. Primář Martin Čihař připomněl, že neonatologické oddělení letos slaví 11. výročí a zároveň 10 let neonatologické JIP.

  Chci také pomoci
 • Na tiskové konferenci byla zároveň oficiálně představena činnost společnosti LuckyBe ve prospěch neonatologického oddělení.

  Představení podpory nejmenších pacientů proběhlo záměrně symbolicky na Mezinárodní den dětí. Neonatologické oddělení Nemocnice Na Bulovce disponuje v současné době 24 lůžky a sestává se z observačního boxu a úseku rooming-in. Na observačním boxe jsou ošetřovány děti v časném poporodním období. Na Oddělení fyziologických novorozenců se ošetří každoročně cca 2200 dětí.

  Líbí se mi
 • Společně s LuckyBe jim může pomoci každý, například nákupem šperku přes náš e-shop.

  Mnozí doposud nevěděli, co vlastně LuckyBe dělá a proč vzniklo. I tyto informace na dnešní tiskové konferenci zazněly z úst Karla Čelikovského, který jakožto společník LuckyBe uvedl, že název společnosti je v podstatě odvozen od samotné Lucie, neboť symbolizuje životní optimismus, spokojenost, dobrou náladu a pocit štěstí. To je Lucie, to je LuckyBe. Včerejší tisková konference byla tedy dokladem, že společnost LuckyBe tyto cíle naplňuje.

  LuckyBe Dětem
Lucky Be Lucie Borhyová
Lucky Be Lucie Borhyová
Lucky Be Lucie Borhyová

Toto je ukázkový obchod pro testovací účely. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt