Valentýnská nabídka

Nepropásněte svátek všech zamilovaných a kupte pro sebe i drahou polovičku krásný dárek! Oslavte Vaši lásku na Valentýna se speciální edicí náramků od LuckyBe. Možno zakoupit i v setu.

Nyní ve variantách

LOVE HER ≈ LOVE HIM
Koupit!

UNISEX NÁRAMEK JE NÁŠ TIP NA ÚŽASNÝ DÁREK!

LuckyBe náramky jsou krásné hned z několika důvodů. Jedním z nich je nadčasový, luxusní design, který Lucie pečlivě hlídá, či dokonce sama navrhuje. Druhým a důležitějším důvodem je, že zakoupením tohoto náramku přispějete v rámci projektu LuckyBe dětem na Neonatologické oddělení FNB. A to už opravdu stojí za to.

Pro více informací o charitativním projektu LuckyBe dětem, klikněte ZDE.

 • Unisex design!
 • Jedná se o náramek vyrobený z pravých kamenů
 • Fantastický a nadčasový design s logem Lucky Be by Lucie Borhyová
 • Systém zapínání náramku je univerzální
 • Kovové části jsou vyrobeny z kovu, který je pozlacen
 • Kamínky mají 8mm. Dostupné ve velikostech: S, M, L, XL
Sorry, no posts matched your criteria.

Video gallery 2017

Lucky Be: Březiněfest
Lucky Be: Neonatologie NNB

Březiněfest 16.9.2017

Podpoříte Neonatologické oddělení NNB
AKCE BŽEZINĚFEST KONANÁ 16.9. 2017

Společnost LuckyBe se zúčastnila prvního ročníku celodenního rodinného festivalu BřeziněFest, který proběhl v sobotu 16. 9. 2017 v parku sv. Jana Nepomuckého v Praze-Březiněvsi. Na festivalu jsme si užili bohatý kulturní program. Mnohokrát děkujeme za Vaši podporu projektu LuckyBe dětem! Vašimi příspěvky, ale také Vaší přítomností, jste vyjádřili podporu nám, ale také Neonatologickému oddělení Nemocnice na Bulovce.

Připojte se k akci na Facebooku! další info
Lucky Be Lucie Borhyová

Tisková zpráva 1.6.2017

 • Lucie Borhyová byla oficiálně představena jako patronka neonatologického oddělení. Zároveň pro novorozence přivezla životně důležité dárky!

  Na dnešní tiskové konferenci předala nejznámější televizní tvář Lucie Borhyová jménem své společnosti LuckyBe neonatologickému oddělení Nemocnice Na Bulovce krásný dárek v hodnotě 199 tisíc korun - tři monitory pro sledování životních funkcí miminek. Primář Martin Čihař připomněl, že neonatologické oddělení letos slaví 11. výročí a zároveň 10 let neonatologické JIP.

  Chci také pomoci
 • Na tiskové konferenci byla zároveň oficiálně představena činnost společnosti LuckyBe ve prospěch neonatologického oddělení.

  Představení podpory nejmenších pacientů proběhlo záměrně symbolicky na Mezinárodní den dětí. Neonatologické oddělení Nemocnice Na Bulovce disponuje v současné době 24 lůžky a sestává se z observačního boxu a úseku rooming-in. Na observačním boxe jsou ošetřovány děti v časném poporodním období. Na Oddělení fyziologických novorozenců se ošetří každoročně cca 2200 dětí.

  Líbí se mi
 • Společně s LuckyBe jim může pomoci každý, například nákupem šperku přes náš e-shop.

  Mnozí doposud nevěděli, co vlastně LuckyBe dělá a proč vzniklo. I tyto informace na dnešní tiskové konferenci zazněly z úst Karla Čelikovského, který jakožto společník LuckyBe uvedl, že název společnosti je v podstatě odvozen od samotné Lucie, neboť symbolizuje životní optimismus, spokojenost, dobrou náladu a pocit štěstí. To je Lucie, to je LuckyBe. Včerejší tisková konference byla tedy dokladem, že společnost LuckyBe tyto cíle naplňuje.

  LuckyBe Dětem
Lucky Be Lucie Borhyová
Lucky Be Lucie Borhyová
Lucky Be Lucie Borhyová

Toto je ukázkový obchod pro testovací účely. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt